Bořivojova 878/35, 130 00 Praha
+420.734 463 373

Akční cena – nové domény

Vážení zákazníci, ve spolupráci se společností Afilias, Inc. Vám přinášíme exkluzivní nabídku nových domén a za akční cenu. Většina nových domén je v akci dlouhodobě a nebo do 30.6.2020

 

.promo

.promo je nová koncovka určená především pro obchodníky, kteří chtějí propagovat své výrobky a akce online. Doména .promo informuje návštěvníky o tom, o čem je Váš web rovnou na úrovni domény! Webové adresy s koncovkou .promo jsou krátké a snadno zapamatovatelné – ideální pro reklamní kampaně i v offline marketingu.

 

Akční cena na registraci domény .promo

Do 30.6.2020 si u nás můžete doménu .promo zaregistrovat za zvýhodněnou cenu 190,- bez DPH. Cena platí pouze na první rok a na novou registraci. Prodloužení domény je pak zpoplatněno standardní cenou 405,- bez DPH.

 

 

.green

.green je zelená doména, která Vám může usnadnit vstup na trh se zelenou energií. Jedinečným způsobem se tak můžete odlišit od ostatních a můžete dát jasně najevo svůj postoj a ukázat se na globálním trhu.

 

Akční cena na registraci domény .green

Do 30.6.2020 si u nás můžete doménu .green zaregistrovat za zvýhodněnou cenu 381,- bez DPH. Cena platí pouze na první rok a na novou registraci. Prodloužení domény je pak zpoplatněno standardní cenou 1404,- bez DPH.

 

 

.bet

V poslední době, jsou online sázky a casina velmi kontroverzním tématem a tak je tu pro Vás připravena doména .bet, která je ideální právě pro ty, kteří vlastní weby tohoto typu a chtějí se krátkou a výstižnou doménou odlišit od ostatních. Vzhledem k její nízké ceně za registraci, se stala velmi oblíbenou.

Zaregistrujte si i Vy svojí .bet doménu právě u nás.

Cena na registraci domény .bet

Aktuálně si u nás můžete doménu .bet zaregistrovat za pouhých 381,- bez DPH. Cena platí při registraci na 12 měsíců a i její prodloužení je zpoplatněno částkou 381,- bez DPH.

 

.pet

Domény .pet byly vytvořeny, aby uživatelům internetu pomohly odlišit webové stránky, které nabízejí služby a produkty související s domácími mazlíčky. Je také skvělou volbou pro záchranáře, útulky, kluby, asociace a milovníky domácích zvířat všeho druhu. Vhodná je rovněž pro vytvoření online vizitky Vašeho mazlíčka.

Akční cena na registraci domény .pet

Do 30.6.2020 si u nás můžete doménu .pet zaregistrovat za zvýhodněnou cenu 190,- bez DPH. Cena platí pouze na první rok a na novou registraci. Prodloužení domény je pak zpoplatněno standardní cenou 381,- bez DPH.

 

 

.lotto

Tyto exklusivní domény byly vytvořeny výhradně pro oficiálně státem schválené loterijní hry. Vytváří tak globální internetový jmenný prostor, kterému mohou uživatelé věřit a jsou na nich umístěny pouze legitimní loterijní hry a informace. Žadatelé o povolení těchto domén musí splňovat přísné podmínky dané státem.

Cena na registraci domény .lotto

Aktuálně si u nás můžete doménu .lotto zaregistrovat za 42 567,- bez DPH. Cena platí při registraci na 12 měsíců a i její prodloužení je zpoplatněno částkou 42 567,- bez DPH.

 

 

.poker

Jedna z nejrozšířenějších hazardních her současnosti dostala šanci odlišit se od ostatních unikátní a výstižnou doménou .poker

Na doménu .poker můžete umístit prezentaci Vašich poker turnajů, online her a nebo jen návodů k této hře. Možností je spousty, tak neváhejte a odlište se od ostatních novou doménou .poker

 

Akční cena na registraci domény .poker

Do 30.6.2020 si u nás můžete doménu .poker zaregistrovat za zvýhodněnou cenu 381,- bez DPH. Cena platí pouze na první rok a na novou registraci. Prodloužení domény je pak zpoplatněno standardní cenou 1068,- bez DPH.

 

 

.lgbt

.LGBT je první internetová doména vytvořená speciálně pro spojení s komunitou lesbiček, gayů, bisexuálů a transsexuálů. Internetový jmenný prostor, který je inkluzivní a používá upřednostňovaný termín, jako jasný způsob, jak označit obsah webu, který je určen pro tuto komunitu.

 

Akční cena na registraci domény .lgbt

Do 30.6.2020 si u nás můžete doménu .lgbt zaregistrovat za zvýhodněnou cenu 381,- bez DPH. Cena platí pouze na první rok a na novou registraci. Prodloužení domény je pak zpoplatněno standardní cenou 949,- bez DPH.

 

 

 

.vote a .voto

Domény .voto a .vote jsou další speciální domény, které Vám nabízíme. Žadatelé o registraci musí být schopni prokázat souvislost mezi svými politickými činnostmi a jménem, které by na těchto doménách chtěli používat. Tyto domény jsou vyhrazeny politicky orientovaným informacím a měly by být výhradně zaměřeny na voliče.

 

Cena na registraci domény .vote a .voto

Aktuálně si u nás můžete doménu .vote a .voto zaregistrovat za 1663,- bez DPH. Cena platí při registraci na 12 měsíců a i její prodloužení je zpoplatněno částkou 1663,- bez DPH.

 

 

.organic

Až dosud bylo obtížné najít autenticky „ekologické“ produkty a služby na internetu. Nová doména .organic bude omezena na ověřené členy ekologické komunity a s jejím spuštěním budou mít uživatelé internetu jasný a důvěryhodný způsob, jak najít online produkty a služby týkající se této problematiky.

 

Akční cena na registraci domény .organic

Do 30.6.2020 si u nás můžete doménu .organic zaregistrovat za zvýhodněnou cenu 381,- bez DPH. Cena platí pouze na první rok a na novou registraci. Prodloužení domény je pak zpoplatněno standardní cenou 1427,- bez DPH.

 

 

.black

Elegantní černá doména. Dejte Vašemu webu elegantní nádech a využijte akční cenu této domény.

 

Akční cena na registraci domény .black

Do 30.6.2020 si u nás můžete doménu .black zaregistrovat za zvýhodněnou cenu 381,- bez DPH. Cena platí pouze na první rok a na novou registraci. Prodloužení domény je pak zpoplatněno standardní cenou 1068,- bez DPH.

 

.blue

Podle některých výzkumů patří modrá barva mezi nejoblíbenější barvy. Modré moře a nebe kolem nás. využijte tuto skvělou doménu k vytvoření nového projektu.

Akční cena na registraci domény .blue

Do 30.6.2020 si u nás můžete doménu .blue zaregistrovat za zvýhodněnou cenu 190,- bez DPH. Cena platí pouze na první rok a na novou registraci. Prodloužení domény je pak zpoplatněno standardní cenou 381,- bez DPH.

 

.pink

Doména .pink vyjadřuje radost, odvahu a optimismus. Domény .pink umožňují Vám a Vaší webové stránce vyjádřit vše, co je pro Vás jedinečné.

 

Akční cena na registraci domény .pink

Do 30.6.2020 si u nás můžete doménu .pink zaregistrovat za zvýhodněnou cenu 190,- bez DPH. Cena platí pouze na první rok a na novou registraci. Prodloužení domény je pak zpoplatněno standardní cenou 381,- bez DPH.

 

.red

Jako červená rtěnka, červené šaty nebo malé červené sportovní auto; červená barva přináší všem intenzitu. A nyní .red doména udělá totéž pro Váš web! Je to perfektní doména pro Váš web, pokud chcete, aby Vaše webová adresa přinesla stejné vzrušení jako Váš obsah.

 

Akční cena na registraci domény .red

Do 30.6.2020 si u nás můžete doménu .red zaregistrovat za zvýhodněnou cenu 190,- bez DPH. Cena platí pouze na první rok a na novou registraci. Prodloužení domény je pak zpoplatněno standardní cenou 381,- bez DPH.

 

 

Indické a Čínské domény

 

.shiksha

Šikša znamená výchovu, výuku, učení a cestu k sebezdokonalování. A nyní existuje nová internetová doména věnovaná vzdělávání .shiksha

.shiksha je nejlepší doménou nejvyšší úrovně pro identifikaci Vaší organizace, jako vzdělávací a přizpůsobené indickému publiku.

 

Cena na registraci domény .shiksha

U nás si můžete doménu .shiksha zaregistrovat za cenu 381,- bez DPH. Cena platí pouze na první rok a na novou registraci. Prodloužení domény je pak zpoplatněno standardní cenou 381,- bez DPH.

 

 

.移动

. 移动 je název domény stejně jako .INFO nebo .COM. Jedná se však o novou generaci domén: TLD v rodném jazyce. Jedná se o doménu v čínštině, která je navržena pro oslovení řečníků čínského jazyka a v čínštině to znamená jednoduše „MOBILE“. Když používáte. 移动 jako název svého mobilního webu, Vaše čínsky mluvící publikum – kdekoli na světě bude vědět, že Váš web funguje na mobilním zařízení, jako je tablet Android ™ nebo iPhone, jako na standardním počítači.

 

Cena na registraci domény . 移动

U nás si můžete doménu . 移动 zaregistrovat za cenu 296,- bez DPH. Cena platí pouze na první rok a na novou registraci. Prodloužení domény je pak zpoplatněno standardní cenou 378,- bez DPH.

 

Nevybrali jste si z nově nabízených domén? Podívejte se na náš kompletní ceník domén, které nabízíme v akci. Naleznout tam můžete domény jako .wtf, .college, .mobi, .pro, .bio a nebo oblíbenou .eu

Vyberte si u nás novou doménu 🙂 Veškeré námi nabízené domény najdete v ceníku domén.

Podobné příspěvky

1 comment

[…] není jen jejich registrace, ale i jejich prodloužení, na rozdíl od akčních domén, o kterých jsme psali v minulém článku. Alternativních domén je velké množství, my se ale […]

Přidej komentář