Bořivojova 878/35, 130 00 Praha
+420.734 463 373

Najděte své perfektní doménové jméno s koncovkou .cyou!

cyouVytváříte pro Váš byznys novou online prezentaci? Prochází Vaše podnikání kompletní proměnou? Ať tak či onak, jistě se snažíte nějakým způsobem odlišit od Vaší konkurence abyste zanechali dojem u vašich zákazníků. Nejlepší způsob, jak si Váši firmu lidé zapamatují, je zvolit pro ni správné jméno.

V on-line světě je Vaše doménové jméno jedním z prvních ukazatelů, který napoví lidem, co mají očekávat od Vaší webové stránky a jaké služby jim může Vaše firma nabídnout.

Zamyslete se nad tím: Vaše doménové jméno bude vidět na vaší vizitce, v patičce e-mailu, na sociálních sítích ale také na offline reklamách.

V ideálním případě potřebujete jedinečný a zapamatovatelný název domény, který přesně odpovídá vašemu obchodnímu jménu. Chytrý způsob, jak zajistit perfektní název domény pro vaše podnikání je zaregistrovat si originální a odlišující online identitu s nově spuštěnou doménovou koncovkou .cyou!

Co je .cyou?

.cyou je skvělá nadčasová doménová koncovka, vytvořená speciálně pro kreativní jednotlivce a inovativní frimy, .cyou je chytrá zkratka anglického „See You“ a skvěle se hodí pro důvtipné, technicky zdatné lidi a digitální podniky. Koncovka .cyou je tak ideální pro generaci Z a pro ty, kteří sdílejí etické hodnoty rozmanitosti, inkluzivity a nezávislosti.

Doménová koncovka .cyou dává vlivným osobnostem sociálních médií, internetovým osobnostem a influrencerum příležitost zaregistrovat odlišující jméno, aby zpeněžili svůj talent a zapálení pro věc na internetu. Doména .cyou je také vhodná pro firmy, které chtějí zmodernizovat jejich identitu a přilákat tak mladší publikum z generace Z.

Čím je .cyou unikátní?

Za necelý měsíc od svého uvedení na trh se .cyou stala jednou z nejrychleji rostoucích nových doménových koncovek! Zkombinujme to s chytrým jménem pro zástupce generace Z a moderní společností a .cyou má ambici stát se jedinečnou a výraznou doménou.

Zde je šest důvodů, které koncovku .cyou dělají tak jedinečnou:

 1. Domény .cyou jsou smysluplné a zapamatovatelné

.cyou je zbrusu nová koncovka, což znamená, že je k dispozici spoustu krátkých, smysluplných a zapamatovatelných doménových jmen. Většina smysluplných a zapamatovatelných názvů je v jiných doménových koncovkách již obsazena. Mimo to, .cyou nabízí i jinak nápaditá doménová jména.

 1. Domény .cyou jsou dynamické a univerzální

.cyou je vskutku obecná doménová koncovka. Pro její využití nejsou žádná omezení, ať už by se jednalo o jazykové, či geografické bariéry.  Kterýkoli jednotlivec nebo firma z jakéhokoli odvětví můžete využít .cyou koncovku pro svou internetovou prezentaci. Díky tomu je .cyou vysoce dynamická a všestranná doména.

 1. Domény .cyou jsou inovativní

.cyou je nejnovější z nových koncovek, a tím se stává velice inovativní volbou. Registrace krátké a snadno zapamatovatelné .cyou domény ukazuje, že Vaše firma posouvá hranice inovativnosti. .cyou přidává dotek inovace a nádech pokrokovosti ve srovnání s jinými , obyčejnějšími koncovkami.

 1. Domény .cyou Vás odliší

Díky dostupnosti krátkých, kontextových a snadno zapamatovatelných doménových jmen je jedinečná .cyou koncovka je jasnou volbou. .cyou nabízí novým podnikům, značkám a osobnostem možnost vybrat si odlišný název, který dobře zní a zajistí Vám tak klienty.

 1. Domény .cyou rozšíří Vaši klientelu

Koncovka .cyou je cílena na mladší věkovou skupinu zastoupenou Generací Z. .cyou má unikátní pozici, která dává svým uživatelům možnost rozšířit zacílit na mladší publikum.

Kdo používá .cyou?

Většina známých značek si zaregistrovala své ochranné známky s koncovkou .cyou. Například značky jako iphone.cyou, ipad.cyou, gmail.cyou, android.cyou, amazon.cyou, facebook.cyou, twitter.cyou a mnoho dalších bylo registrováno jejich majiteli.

Několik krátkých a smysluplných jmen jako paul.cyou, eric.cyou, weather.cyou, rain.cyou, training.cyou, menu.cyou, blockchain.cyou, online.cyou, wanna.cyou, cant.cyou, must.cyou, ican.cyou a další byly již registrovány.

Včasným zájemcům, jako například Pie Jensen, zakladatelce Italian Sport Tours (společnost podnikající v cestovním ruchu) se podařilo zaregistrovat pro svou firmu krátké a snadno zapamatovatelné ist.cyou doménové jméno pro její nové webové stránky. Když byla dotázána, proč si vybrala právě koncovku .cyou, řekla: „Myslím, že .cyou doména je skvělá, protože je snadno zapamatovatelná a velmi přitažlivá. Ale především, je to nová doména, a myslím si, že je šik. Opravdu se mi moc líbí a věřím, že bude mít doména úspěch. Dokonce požádám ShortDot aby pro naši značku Italian Music Tours registrovali také doménu imt.cyou .“

Proč je registrace .cyou výhodná?

Pokud Vás nepřesvědčilo to, že si můžete zaregistrovat jméno dle Vašeho výběru,  možná Vás přesvědčí cena registrace. Cena registrace .cyou je pouze CZK 49 a roční prodloužení stojí jen CZK 23! Docela dobré, že? Můžete tak získat registraci domény na několik let (max. 10) za super nízkou cenu!

Pokud například zaregistrujete doménu .cyou na dobu 3 let, celkové náklady budou: Registrace + 2xObnovení , tedy 49 + 2x 23 což je 95 CZK bez DPH. Taková registrace se Vám zhodnotí.

Jak používat doménové jméno .cyou?

Zde je několik tipů, jak pojmenovat Vaše webové stránky v rámci .cyou:

 • NázevFirmy.cyou (např. www.watchfinder.cyou)
 • NazevZnačky.cyou (např. www.brightshirts.cyou)
 • OdvětvíPodnikání.cyou (např. www.casualwear.cyou)
 • NázevPorduktu.cyou (např. www.smartglass.cyou)
 • TypSlužby.cyou (např. www.homedelivery.cyou)
 • Produkt+Geolokace.cyou (např. www.italiantours.cyou)
 • MarketingZprávy.cyou (např. www.staystrong.cyou)
 • cyou (např. www.seeyouwhenwe.cyou)
 • KřestníJméno.cyou (např. www.michael.cyou)
 • JménoPřímení.cyou (např. www.kevindillon.cyou)

Vzhledem ke svým jedinečným vlastnostem je koncovka .cyou skvělou a kreativní volbou pro dnešní generaci důvtipných podniků, značek a jednotlivců.

Zaregistrujte si .cyou doménové jméno ještě dnes!

Podobné příspěvky

Přidej komentář