Bořivojova 878/35, 130 00 Praha
+420.734 463 373

Podívejte se, jak FC Barcelona a Kardashians používají koncovky .click a .link

Pokud přemýšlíte, jak využít doménovou koncovku ve vašem Brandingu připravili jsme si pro Vás další inspirativní čtení.

Abychom vám usnadnili hledání vaší příští domény, ukážeme vám některé z našich oblíbených webů a služeb které využívají koncovky .click a .link.“.

.link & .click: Spojte svou značku s odkazem. A poskytněte klientům okamžité výsledky na jedno kliknutí.

jen 99 CZK bez DPH REGISTRUJTE NYNÍ

Doména .click a .link se skvěle hodí pro B2B sektor a CTA, jde o snadnou cestu jak přimět Vaše publikum k akci již samotným názvem. Stejně tak se hodí, když hledáte krátkou doménu pro prodej vašeho produktu či služby.

Podívejte se na pár příkladů:

barca.link
FC Barcelona

Barca.link – FC Barcelona

Ať už máte 200 sledujících nebo 200 milionů jako například FC Barcelona, ​​je důležité sledovat, na které odkazy vaše publikum kliká. A i když nejste jedním z nejpopulárnějších fotbalových týmů na světě, uživatelé očekávají, že odkazy vaší značky budou mít jistou autenticitu. Právě proto FC Barcelona používá Barca.link jako oficiální přístupový bod pro své fanoušky.

E.App.link – Držet krok s Kardashians

Kardashians
Kardashians

Máte televizní pořad, který mohou miliony sledujících streamovat online? Pomocí řady brandových .link domén můžete snadno zjistit, kde jsou vaši největší fanoušci! V závislosti na platformě využívají Kardashians varianty jako E.App.link/GoWatchKUWTK a E.App.link/CheckOutKUWTK jako důvtipné nástroje pro sledování konverzí.

Kdokoli si tak může během několika minut nastavit vlastní zkrácenou URL pomocí jedné z mnoha bezplatných nebo placených služeb dostupných online. Stačí jen trochu tvořivosti a doména .link, abyste mohli začít!

REGISTRUJTE SI SVOU .LINK jen za 99 CZK bez DPH

spero.click
spero.click

SPERO.click – polská designérská agentura

Někdy potřebuje Vaše podnikání opravdu málo, jen web, na který mohou zákazníci kliknout. Pokud je Vaše podnikání hlavně online je důležité mít zapamatovatelnou adresu URL nebo URL se správnou výzvou k akci. Tím lépe když Vaše doména splňuje obojí jako například SPERO.click.

Ukažte svému publiku, že výsledky jsou vzdálené pouhým kliknutím zaregistrováním VaseJmeno.click, VasePodnikani.click nebo VaseSluzba.click.

Doménová jména, .link a .click jsou tak ideální koncovkou dnešního on-line světa.

Zde je popis, jak zákazníci používají své domény .link a .click:

Osobní použití: VaseJmeno.link, VaseInicialy.link, Jmeno@Prijmeni.link
Zprávy a blogování: MistniNovinky.link, Predmet.link
Sociální: ForumTopic.link, KulturniReference.link
Elektronický obchod a služby na vyžádání: VasePodnikani.click, PrumyslovaNabidka.link, OkamziteSchvaleni.click, OkamziteDoruceni.click
Výzva k akci: PodepsatPetici.click, PoptatPraci.click, SpotrebitelskaNabidka.click

Pokud jste se v inspiraci našli, zaregistrujte si svou doménu .link a .click nyní za pouhých 99 CZK bez DPH REGISTROVAT NYNÍ

Podobné příspěvky

Přidej komentář