Bořivojova 878/35, 130 00 Praha
+420.734 463 373

Podívejte se, jak miliardové společnosti používají koncovku .help pro své zákazníky

Ať už provozujete firmu, startujete nový projekt nebo potřebujete jen zkrácenou URL, výběr správného stručného názvu domény, který odpovídá vaší potřebě, je zásadním prvním krokem. S tolika dostupnými možnostmi, které náš trh nabízí může být hledání dobré domény obtížné, proto jsme pro si připravili krátký článek jako inspiraci.

Abychom vám usnadnili hledání vaší příští domény, ukážeme vám některé z našich oblíbených webů které využívají koncovku .help.

Zároveň se v článku dočtete, jak najít dokonalou doménu, o které jste nevěděli, že je k dispozici – a která je nyní navíc v nabídce za akční cenu na omezenou dobu!

.help: Proměňte znalosti v cíl.

Jen za 249 CZK REGISTRUJTE NYNÍ

Ať už poskytujete školení, podporujete zákazníky nebo zaměstnance nebo pomáháte těm, kteří to potřebují, .help je ideální koncovka pro tyto účely.

Learner.Coursera.help – online course support

Learner.Coursera.help – online podpora kurzu

Když provozujete společnost s miliardovým obratem v online světě jako například Stanford, Google a IBM, je nutné robustní centrum nápovědy. Místo zaplnění primárního webu si můžete zaregistrovat například VasePodnikani.help nebo VasProdukt.help na vyhrazený portál zákaznické podpory. Tyto domény lze poté také použít jako intuitivní zkratky k článkům nápovědy, jako je VasePodnikani.help/zmena-hesla . Nejlepší ze všeho je, že váš .help web se umísťuje ve vyhledávačích na nejčastější dotazy. Zkuste si zadat třeba „Coursera support“ a uvidíte že doména Learner.Coursera.help je na prvním místě ve výsledcích!

Covid19Italia Help
Covid19Italia Help
A project to collect and share information to support COVID19 emergency

COVID19Italia.help – Hlášení o Coronaviru v Itálii

COVID19Italia.help sbírá data z více než 50 italských zpravodajských článků a ukazuje, jak se web .help může stát vyhrazeným zdrojem pro jakékoli téma, které vás zajímá. Podobně jako zpravodajský web nebo pokročilá wiki může více přispěvatelů publikovat aktualizace nebo spravovat různé sekce. Využití domény .help se hodí pro aktuální události, life hacks, nebo pro řešení složitých problémů.

Housing Opportunities
Housing Opportunities
Resolving and preventing homelessness.

HOI.help – Housing Opportunities Inc.

Housing Opportunities Inc. je nezisková organizace poskytující dostupné bydlení a další pomoc komunitám v Indianě. Doménu .help využili ve spojení s akronymem jejich společnosti čímž zároveň stručně definovali své poslání. Doména hoi.help tak na první pohled definuje účel jejich podnikání.

Neziskové organizace a organizace, které pomáhají ostatním, se při vytváření webových stránek nemusejí tedy dlouho rozhlížet po vhodném doménovém jménu, protože .help jasně řekne vašemu publiku, co děláte, ale je to také výzva k akci, aby sami přispěli nebo se dobrovolně zapojili.

Chcete- li začít pomáhat ostatním, zaregistrujte si VasePoslani.help, VaseSluzby.help nebo PredmetVasehoPodnikani.help REGISTRUJTE NYNÍ

Bez ohledu na co potřebujete doménové jméno, je .help tím správným řešením, díky němuž se vaše odbornost nebo mise změní v online cíl. Zde je popis, jak více zákazníků používá své domény .help:

Osobní použití: VaseJmeno.help, VaseInicialy.help, Jmeno@Prijmeni.help
Podnikání a služby: VasePodnikani.help, VaseSpecialzace.help, ZamestnaneckeZdroje.help
Tipy a informace: CestovatelskeRady.help, AktualniAkce.help, NazevSkoleni.help
Neziskové organizace: VaseOrganizace.help, VasePoslani.help, VaseKomunita.help

Cítíte se být inspirovaní? Zaregistrujte si svou doménu .help již dnes za pouhých 249 CZK REGISTRUJTE NYNÍ

Přidej komentář